В Івано-Франківську серед білого дня невідомі розстріляли собак на очах у дітей

“Загалом собак було п’ятеро, двох з них забрали незнайомці. Один біленький песик помер на руках дітей. Ще двоє вижили, але один з них травмований”, – розповідають очевидці.

Інцидент трапився вчора у Івано-Франківську.

Ira Antoniak у соціальній мережі пише, що близько першої години невідомі декілька раз вистрілили у собак.

Також дівчина розповідає, що на той час у дворі бігали діти, тому чоловіки кинули тіла у багажник і втекли, пише Галицький кореспондент.

“Шокована дикістю наших людей!

Вчора близько першої дня на вулицю Карпатську заїхала машина з істотами, яких і людьми назвати важко. І собак, яких підгодовував і любив увесь двір, просто постріляли з рушниці (Кажу умовно, у  собаки виступила кров, але вона змогла пройти кілька метрів. Що це за зброя не знаємо). Тіла поскидали в багажник і поїхали. В цей час у дворі бігали діти! Можливо злякались їх, тому одну з собак покинули і втекли! Не уявляю, як вони зможуть після цього жити!!!” – йдеться у дописі Ірина.

Ірина Антоняк розповіла, що про інцидент дорослим розказали діти. “Загалом собак було п’ятеро, двох з них забрали незнайомці. Один біленький песик помер на руках дітей. Ще двоє вижили, але один з них травмований”, – розповідає жінка.

Також вона додає, що сусіди бачили як собак спочатку били, а потім стріляли у них, очевидно якимись ампулами.

На місце події було викликано поліцію.