“Укрпошта” не братиме доплату за доставки посилок до сільських місцевостей

З 1 січня 2019 року “Укрпошта” скасувала доплату за доставку посилок у села за допомогою послуги “Укрпошта Експрес”.

Крім того, економія за кожне відправлення для клієнтів складе 12 грн. Також з 1 січня вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки, повідомило Міністерство інфраструктури Україи, пише Дзеркало медіа.

Там додали, що “Укрпошта” для посилок не рахує об’ємну вагу, а лише фізичну, та з початку 2019 року спрощує параметри відправлень. З 1 січня відправлення через послуги “Експрес” та “Стандарт” матимуть єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см. До 31 грудня 2018 року для “Експрес” проміжний розмір складав 35 см, для “Стандарт” – 50 см.

“При цьому найдешевша доставка Укрпошти “Стандарт” стане ще доступнішою – з початку року буде зменшено оціночну вартість із 1,2% (не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн)”, – наголосили у Міністерстві інфраструктури.

Там стверджують, що загалом вартість послуг “Укрпошта Стандарт”, “Укрпошта Експре” та “Укрпошта SmartBox” залишиться вигіднішою майже на третину від вартості у інших операторів поштово-логістичного ринку країни.

Міністерство також розмістило на своєму сайті посилання з тарифами на послуги “Укрпошта Стандарт” та “Укрпошта Експрес”, а також на тарифи послуги “Смартбокс”» і на універсальні поштові послуги.

Читайте також“Укрпошта” може закрити відділення та припинити доставку пенсій

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!