У зоні бойових дій загинув мешканець Прикарпаття

22 серпня в зоні бойових дій загинув прикарпатець Фурман Микола Васильович.

43-річний житель міста Надвірна за покликом серця вступив цього року до лав Збройних Сил України, щоб стати на захист незалежності, свободи та територіальної цілісності нашої держави, йдеться на сайті Надвірнянської міськради.

“В ці скорботні дні вся громада міста та району глибоко сумує та співчуває батькам і родині Миколи. Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини.

В зв’язку із смертю нашого земляка, захисника Миколи Фурмана,  розпорядженням голів Надвірнянської райдержадміністрації, районної ради та Надвірнянського міського голови, 25-26 серпня 2017 року в м.Надвірна та Надвірнянському районі оголошено днями жалоби.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…”,  – йдеться у повідомленні.

Про дату прибуття тіла загиблого захисника України та проведення похорону буде додатково повідомлено.