У прикарпатському селі люди перекривали “Дорогу смерті”. ФОТО

11 вересня у селі Старі Кривотули, що в Тисменицькому районі, понад сто мешканців на півгодини перекрили державну автодорогу Н-10.

Про це в мережі Facebook повідомив редактор газети “Вперед” Володимир Заник.

“З початку року, пишуть в своїй колективній заяви громадяни села, тут внаслідок ДТП загинуло 12 людей, травмовано 9. Останньою краплею стала аварія в суботу, 9 серпня – на щастя, без непоправних наслідків. Акція пройшла коректно та з гідністю. Серед фото – документ з вимогами громади”, – додав чоловік. 
Чи планують проводити потрібні заходи розповів “Галці” очільник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак.

За його словами, дорога у Старих Кривотулах освітлена.

“Додаткові знаки поставлять, але якби водії дотримувались діючих правил дорожнього руху і рухались в населених пунктах зі швидкістю не більше 60 кілометрів за годину, то аварій зменшилось би на 90%. І не тільки в Старих Кривотулах. Потрібен контроль і покарання за перевищення швидкостей, але це вже не функція Служби доріг”, – сказав він.

Також пан Василь зауважив, що по згаданій дорозі по плану 10 вересня наносили розмітку на обізній Коломиї, 12 вересня поновлюють її у Марківцях, а потім на черзі Старі Кривотули.
“Щодо світлофорів, то у нас розроблена програма на установлення 46 світлофорів по найпроблемніших ділянках доріг області , в тому числі і в Старих Кривотулах”, – додав він.