У Коломиї вчителі змагалися у різних видах спорту і отримали призи від БФ “Покуття”. ФОТО

Змагання між вчителями міських шкіл відбуваються щороку. Щоправда, цьогоріч вперше в спартакіаді учать взяли представники приєднаних до міста громад: Воскресінців, Шепарівців, Іванівців, Товмачика і Саджавки. Загалом 17 команд вчителів шкіл та дитячих садків змагалися в різних дисциплінах.  Волейбол, настільній теніс, шахи, стрільба з пневматичної зброї, плавання

Спартакіада  проводиться уже сімнадцятий раз. Організовується спільно із управлінням освіти з профспілкою педагогів шкіл міста. Партнером змагань виступає і БФ “Покуття”.  Головні ж  герої спартакіади – педагоги, що присвятили своє життя навчанню дітей. Сьогодні вони ще й показують приклад для своїх учнів в спортивних та інтелектуальних змагань.

“Такі змагання потрібні, адже ми хоч і працюємо в різних освітніх закладах, та однаково є частиною учительської родини. Це важливо зустрічатися  колективами, спілкуватися  між собою.  Дух суперництва присутній тільки на майданчику для змагань і ніяк не заважає налагоджувати зв’язки з колегами”, – зазначив оди з учасників Володимир Пархоменко.

Змагання  проходили на різних спортивних майданчиках:

волейбол – спортивні зали ліцеїв № 1 імені В. Стефаника та № 8

шахи – ліцей № 9

стрільба – ліцей № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка

плавання – басейн с. Турка.

Щодо переможців, то у загальнокомандному заліку місця наступним чином:

І місце завоювала збірна команда педагогічних працівників Коломийського ліцею №1

ІІ – збірна команда педагогічних працівників ліцею №8,

ІІІ –команда ліцею №9.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, кубками та цінними призами від БФ “Покуття”. Зокрема, жіноча команда з волейболу ліцею №8 отримала комплекти спортивної форми.


АВТОР: Віталій БИРЧАК

ФОТО: Андрій КАНЯ