Туркмену, підозрюваному у вбивстві болгарки на Прикарпатті, обрали запобіжний захід. ВІДЕО

В Івано-Франківському суді обрали запобіжний захід Ельдару Астанову з Туркменістану, якого підозрюють у вбивстві студентки Івано-Франківського медичного університету Дішлі Елі Зії.

У суді 29-річний підсудний не хотів говорити через присутність журналістів, при цьому ховаючи обличчя. З цього приводу сторона захисту подала клопотання, але суд його не задовільнив. Відтак, прокурор зачитав обвинувачення, а сторона захисту намагалася спростувати все, мовляв, не вбивав, а лише заховав, повідомляє МІСТО.

Досудовим слідством підозрюється туркмен у вчинені злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (убивство).

Відтак, суддя задовольнила клопотання прокурора: застосувати запобіжний захід для підозрюваного Ельдара Астанова у вигляді тримання під вартою на 60 днів. Додамо, що сторона захисту просила запобіжний захист у вигляді домашнього арешту з носінням електронного браслета.

Оскільки злочин, у вчинені якого підозрюють вказану особу, носить насильницький характер, то альтернативний запобіжний захід у вигляді грошової застави йому не визначався.

Нагадаємо, тіло Дішлі Елі Зія було виявлено 12 червня у ставку с. Світанок Рогатинського району у валізі.

Дівчина зникла 1 червня, до поліції повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримано студента з Тукменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н.

Також, працівники поліції виявили закопаними у лісопосадці на Городенківщині, що за 50 км від обласного центру, особисті речі загиблої Дішлі Елі Зія: рюкзак, ланцюжок, телефони тощо.

Читайте також: Поліція оприлюднила відео з місця, де знайшли тіло студентки з Болгарії. ВІДЕО 18+