Прикарпатці примусово сплатили майже 30 млн грн аліментів

10 липня в Головному територіальному управлінні юстиції області відбулась прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби за 6 місяців.

За півроку завершено більше 28 тис. виконавчих проваджень на суму понад 738 млн. грн. з них до Державного бюджету України стягнуто 20 563 222 грн, йдеться на сайті відомства, пише Дзеркало медіа.

8 900 мешканців Івано-Франківщини, згідно з судовими рішеннями, повинні надавати фінансову підтримку на користь власних дітей.

Загалом за І півріччя 2018 року було стягнуто більше 28  млн грн аліментів на користь 14 942 дітей.

Начальник управління державної виконавчої служби Головного теруправління юстиції області Андрій Гайда розповів про особливості другого пакету законопроектів щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків.

Якщо говорити про ключові ініціативи, насамперед йдеться про введення додаткових фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині більше року – від 20% до 50% від суми боргу, скорочення з 6 до 4 місяців строку заборгованості для використання всіх обмежень першого закону, звільнення дітей від обов’язку утримувати непрацездатних “горе” батька або матері у випадку несплати ними аліментів понад 3 роки.

Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.