Пробігти 5 км і стати кращим, ніж вчора. У Коломиї щосуботи скликають на традиційні забіги

У Коломиї на міському озері відбувся перший забіг під назвою “Runday”. Такі забіги вже традиційно проходять і в інших великих містах України – таких як Київ, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Харків, Одеса.

Сьогодні наше місто стало першим районним центром в країні.

“Runday” – це молодіжна бігова спільнота, яка тільки недавно розпочала свою діяльність, але вже об’єднала багатьох бігунів з цілої країни. Завдання –  пробігти 5 км. Тут немає вікового обмеження. Всіх раді бачити. Час враховується, але він не повинен бути головною ціллю. Сюди приходять як професійні бігуни, так і початківці.

Для Миколи Томенчука, наприклад, сьогоднішній день запам’ятається надовго, оскільки це його перша дистанція.

Микола Томенчук

“Дуже гарно, дуже насичений біг. Спорт – це є сила, яка має врятувати наше майбутнє. Це дуже класно. Треба залучати більше людей”, – ділиться своїми враженнями після забігу чоловік.

Інший учасник забігу Юрій Забава – досвідчений бігун. Займається цією справою вже 3 роки. Брав участь у кількох марафонах й подолав вже приблизно 5 тис. км. Найдовша його дистанція – 60 км. Наступна його цифра – 100. Готується пробігти цю відстань в червні цього року в Києві.

Юрій Забава

Сьогодні на міському озері зібралося близько 40 людей, у всіх  була одна мета й бажання щось змінити у своєму житті.

“Runday” в Коломиї тільки починає свою діяльність, тому організатори сподіваються, що для тих людей, які сьогодні робили свої перші кроки, біг стане стилем життя.

“Головне – бажання”, – каже  організатор забігу Назар Качурак. Крім цього, для всіх учасників після 5-ти км бігу чекав пікнік.

Слід зазначити, що тепер такі дійства в Коломиї будуть постійними, незважаючи на пору року чи погоду за вікном.

Щосуботи зранку о 8.30 розпочинається збір та розминка, о 9.00 – сам забіг. Організатори чекають всіх охочих.

Текст і фото: Ярина БАЛАБАНИК
Відео: Ярослав КОНИК