ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі урочисто відкрили оновлене відділення сумісного перебування матері та дитини. ФОТО


Сьогодні урочисто відкрили оновлене відділення сумісного перебування матері та дитини в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі. Про це повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.
13 нових палат, маніпуляційний кабінет та необхідні допоміжні приміщення - все це створено для максимального комфорту матері та дитини. Тут змінено все – планування приміщень, оснащення, технічне забезпечення, організація роботи медичного персоналу. Сучасний дизайн і інтер’єр всіх приміщень максимально наближений до домашніх умов. Санітарні приміщення в усіх палатах мають нову сучасну сантехніку. За потреби разом з мамою і малюком в палаті може перебувати і тато. Для цього теж створені належні умови. Вперше на Прикарпатті жінки зможуть народжувати в європейських умовах та перебувати у комфорті у післяпологовому періоді.
"Ця подія особливо важлива ще й тим, що навіть в умовах війни ми змогли відремонтувати відділення! Ми зможемо забезпечити якісною медичною допомогою як жителів Прикарпаття, так і всіх тих людей, котрі прибули до нас з інших регіонів України.Протягом 2022 року ми акумулювали зусилля обласного бюджету, направляли кошти міжнародних донорів найперше на медичні заклади, на отримання високоякісного обладнання. Сьогодні ми можемо сміливо сказати, що Івано-Франківський обласний перинатальний центр є на рівні зі столичним центром. І ми цим пишаємось.Працюємо й надалі, щоб таких відділень у нас ставало більше. Адже кожна жінка має народжувати в комфортних та безпечних умовах і отримувати емоційне та психологічне задоволення", - написала очільниця Прикарпаття.