ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті відкрили ще один прихисток для вимушених переселенців. ФОТО

15 вересня в Івано-Франківській громаді відкрили сучасний, затишний та повністю оснащений прихисток для внутрішньо переміщених людей.
Оглянути нову домівку, облаштовану для переселенців, завітали голова обласної державної адміністрації - начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук і голова обласної ради Олександр Сич.
У комфортних умовах відтепер зможуть проживати майже 400 осіб, а при потребі - 450. У будівлі прихисток матимуть внутрішньо переміщені, в тому числі люди з інвалідністю, родини загиблих, що перебувають на території області та які втратили власне житло у зв’язку з військовою агресією, люди, які транзитом перебувають в області протягом 2-3 днів, внутрішньо переміщені спортсмени, які навчаються в Івано-Франківському спортивному ліцеї Івано-Франківської обласноі ради.
Тут облаштовано 76 кімнат, де все передбачено для довготривалого проживання. А ще у прихистку зможуть зупинитись рідні наших захисників, які перебувають на лікуванні та реабілітації на Прикарпатті, коли приїжджають їх навідувати з інших областей.
Додамо, що шелтер облаштували у колишньому довгобуді, який роками простоював. А нині тут - комфортні кімнати. Реконструкція споруди обійшлася у понад 40 млн грн., які спрямували з обласного бюджету. Долучились до облаштування і міжнародні організації, які оснастили кімнати побутовою технікою, допомогли з відкриттям відпочинкових зон і просторів для дітей. А ще - встановили твердопаливну котельню.
"Вірю, що у цьому прихистку люди, які через війну були змушені залишити все і рятуватись, які зараз залишились без домівки, матимуть бодай власний куточок, що поверне їм відчуття домашнього затишку", - наголосила керівниця області.