ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Їхня робота – на долоні: у Коломиї відзначили День дільничного. Полісмени отримали відзнаки та комп'ютери від БФ "Покуття". ФОТО

Щороку 18 червня дільничні поліцейські відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора.

З нагоди свята в Коломиї зібрали всіх місцевих полісменів. Щоправда, прийти змогли тільки ті, хто в цей день не несли службу.

На захід завітали представники місцевої влади і нагородили кращих правоохоронців преміями і відзнаками.

У свою чергу директорка БФ "Покуття" Уляна Мандрусяк вручила "копам" комп’ютери.

«Дехто - на завданнях, дехто - на обшуках, а дехто у відпустці. Та ми зібралися, аби відзначити 96-ту річницю створення дільничої служби. Робота дільничного – як на долоні, до них перших звертаються люди на селі і про якість їхньої служби ми дізнаємося одразу», - сказав начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук.

На заході зазначили, що ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих. Адже обов’язки дільничних - дуже різноманітні. Це і захист громадян, охорона порядку, профілактична робота тощо.

Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців певних районів та населених пунктів. Відтак, роботу кращих дільничих інспекторів відзначило керівництво міста, району і представники ближчих ОТГ.

У той же час окрему подяку правоохоронцям висловила Уляна Мандрусяк.

"Найбільше хочеться подякувати за комфорт в місті, за те, що ми можемо спокійно ходити по вулицях і вдень, і вночі".

 Задля покращення умов праці правоохоронців Уляна Мандрусяк передала в поліцію три персональні комп’ютери та оргтехніку, адже структура ними забезпечена не до кінця.

"Ми вдячні Андрієві Іванчуку, адже для якісної роботи дільничним інспекторам доводиться дуже багато друкувати, писати заяви, повідомлення. І саме в технічному плані у нас велика нестача обладнання, тому всі комп’ютери будуть передані нашим дільничним інспекторам".