ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Герої не вмирають": у Коломиї відбулося сьоме Січове свято. ФОТОРЕПОРТАЖ

Духовий оркестр та руханкові вправи студентів Коломийського педагогічного коледжу сповістили про те, що відбулося сьоме Січове свято у Коломиї, пише "Дзеркало Коломиї".

Захід розпочався урочистою ходою середмістям студентів педколеджу та інших навчальних закладів міста під звуки січових мелодій у виконанні муніципального духового оркестру.

dsc_3898

dsc_3905

dsc_3867

Очолювали колону прапороносці державного прапору України та прапору педколеджу.

dsc_3928

"Цьогоріч наше свято приурочене 25-річчю Незалежності України та Героям-учасникам АТО. Захід проводиться під гаслом "Герої не вмирають". Протягом цих 25 років були і перемоги, і поразки, були й змарновані шанси...На Донбасі проти України і сьогодні воюють тисячі російських військових. Понад 400 мешканців нашого краю захищають Україну, і я закликаю всю молодь Коломийщини пам'ятати їхні подвиги", - зазначив ініціатор відновлення Січового свята у Коломиї, директор педколеджу Валерій Ковтун.

Студентки коледжу в урочистому січовому одязі під звуки духового оркестру виконали руханкові вправи, які є реконструкцією січових вправ початку ХХ ст. з сучасними елементами руханки.

dsc_3903

????????????????????????????????????

dsc_3871

????????????????????????????????????

Державний гімн України та січові пісні у виконанні зведених хорів “Просвіти” (керівник - Роман Хімей) підкреслили величність Січового свята.

dsc_3882

dsc_3919 dsc_3920

dsc_3888

Під час Січового свята відбувся збір та вручення благодійних коштів для допомоги воїнам АТО.

Фото: Олександра Олійник-Щербакова