ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Франківчанка вже понад три тижні мандрує Південною Америкою. ФОТО


Спочатку це мала бути просто відпуска, відпочинок від напруженого року. Потім мала бути неймовірна подорож на найдивовижніший материк світу. Але за 7 днів до відправки франківчанка прийняла рішення, що хоче не просто самовдосконалитись, подорожуючи 40 днів складним маршрутом, а й перевірити своє світобачення на справжній практиці.


 Придбавши квитки на літак до Сао Пуало (Бразилія) Ольга Ярухіна із Івано-Франківська вирушила у незвичну для себе мандрівку. Від друзів її розділяли 5000 кілометрівм, адже вони чекали на неї в одному з хостелів Куско (Перу), пишуть ”Вікна”.

Попри певні побоювання, прикарпатка таки полетіла на зустріч пригодам і вже у перший день побачила затримання наркоторговців федеоальною поліцією та аварію двох байкерів.”Місто контрастів: нереально гостинних людей та злісних бандитів”, — так описала Сан Пауло Ольга Ярухіна у перший день свого перебування у Південній Америці.

Далі усі свої пригоди молода франківчанка описує у соцмережі Facebook та ілюструє їх фотографіями.

”Як подобається мені це маленьке містечко з неймовірно стильною архітектурою та вивісками з дотриманням найсучаснішого дизайну. Стиль і сучасність присутня у всьому, навіть у примірочних... Боюсь уявити собі великі міста Бразилії.

Дякую свому пропавшому рюкзаку, що відкрив мені таку Америку”, — написала вона на четвертий день перебування у місті.А вже наступного дня, так і не дочекавшись зниклого багажу, вирушила далі — і скуштувала піцу з шоколадом.

Ще кілька днів їзди і франківчанка потрапила у, як сама стверджує, неймовірне місце.”Дивлюсь на фото і не вірться, що сиділа там і що вже так далеко. 5 годин їзди по серпантину + 1 година дороги над обривом + 3 години пішки джунглями між гір + 2 години стрімкої дороги вверх. Така ціна, щоб потрапити у це неймовірне місце”, — прокоментувала вона.

На 17-ий день своєї мандрівки Ольга Ярухіна дісталася Болівії.

”Болівія зустріла нас мороком... Але попри це ми вирішили не гаяти часу і таки їхати на острів сонця. Тут нас теж чекав дощ та здивування “А де ж краєвиди?” День запам’ятався смачнючою першою тручою (рибка з Тітікака), першим справжнім чаєм з листя коки та особливим вечором в компанії неймовірних людей...” — йдеться у її дописі.Далі прикарпатку чекали кількаденні подорожі, які запам’яталися неймовірними краєвидами. А вчора вона опублікувала фото із найбагатшого міста Болівії.

”Ми в Потасі — найбагадшому місті в Болівії, через видобування срібла. Нарешті в хостелі є гарячезна вода, що спонукнуло нас притормозити на день, щоб набратись сил, ну і трохи попрацювати”, — йдеться в одному з останніх наразі дописів Ольги.