Неймовірні села України – 2017: карпатське село може стати найкращим в Україні

Село Яворів Косівського району набрало найбільше голосів українців  у проекті “Неймовірні села України – 2017”. На черзі – рішення журі проекту. 

Через це село на Косівщині проходить знаменитий туристичний маршрут “Сокільським хребтом” на Писаний Камінь, також воно відоме ліжникарством та великою кількістю майстрів рукоділля, пише Галицький кореспондент. 

Сілький голова Яворова, Валерій Коцейлівський розповідає, що голоси збирали не лише всім селом, а цілим світом:

“Я багато років жив за кордоном, тому за наше село голосували не лише з України а й в інших країнах. Голосували сусідні села, підтримували усі. Навіть на весіллях у селі проходили конкурси всі витягували телефони і голосували. Свою оцінку ще має дати журі, але в нас дуже гарне село”, – розповів сілький голова.

Він переконує: завітати до них варто. У них чудова природа, майстри, і село справді варте зватися найкращим.

Конкурс ” Неймовірні села України-2017″ проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту “Німецько-український агрополітичний діалог”, Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.