ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Завтра у Коломиї відбудеться прем’єра першого повнометражного фільму — "Ukraïner.The Movie"

Завтра, 1 листопада, у Коломиї відбудеться прем’єра першого повнометражного фільму від творців Ukrainer — "Ukraïner.The Movie".

Фільм знято за підтримки Український культурний фонд.

Партнер події у Коломиї — Міський Палац Культури "Народний дім" м.Коломия.

"Ukraïner. The Movie" — історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру.

Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Місце проведення- МПК "Народний дім"

Початок о 19.00

Вхід — вільний.

Нагадаємо, Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.