ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Замість 18 мільйонів гривень Коломия отримає лише 7

[pull_quote_left]Два переможці аукціону «передумали» купувати лоти[/pull_quote_left]

Нещодавно у Коломиї пройшов аукціон з продажу нежитлових приміщень. Тоді з молотка пішли вісім лотів, що змогло дати заробити місту майже 18 мільйонів 600 тисяч гривень. У ратуші зізнавалися, такого результату навіть не очікували.

Проте два переможці аукціону відмовилися від писання протоколу аукціону, тобто від купівлі виграних лотів. Таким чином два приміщення, які були найдорожчими на аукціоні, місто просто не продало.

Зокрема, один з учасників аукціону «передумав» купувати приміщення на площі Відродження, 19, площею 73,4 м2. Це був найдорожчий лот на аукціоні, його стартова ціна – 1 мільйон 616 гривень, «продали» за 7,5 мільйона гривень.

Другий лот, по якому відмовилися підписувати протокол аукціону, – це нежитлове приміщення на проспекті Чорновола, 7. Цей лот мав піти з молотка за 4 мільйони гривень.

Таким чином, замість 18 мільйонів гривень, які міськрада мала витратити на капітальні видатки розвитку міста, Коломия отримає 7 мільйонів гривень. Від цієї суми місто ще має заплатити 20% податку.

Як повідомили "Дзеркалу Коломиї" у «Західному аукціонно-консалтинговому центрі», вже 30 липня приміщення на площі Відродження, 19 знову виставлять на аукціон.