ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Загадкова смерть: у Чехії за 15 метрів від берега річки знайшли тіло 45-річного калушанина

В останній день березня Олег Величковський з Прикарпаття приїхав на заробітки в Чехію. Того ж дня його знайшли мертвим у міському озері у місті Табор.

Про це інформує WestNews

Рідні 45-річного калушанина звертаються до усіх небайдужих допомогти із інформацією щодо обставин загибелі заробітчанина.

“Мій батько Величковський Олег Іванович 1974р/н 31.03.19 зранку приїхав в Чехію в місто Табор, на заробітки, по біометрії, в 18.30 того ж дня, його витягли з міського озера, з документами грошима, але без трьох телефонів. Нам пояснили що він утонув за невідомих причи, хоча батько народжений в Криму, пів життя прожив на морі. Нам не показали навіть записів з камер спостережень”, – йдеться у повідомленні Мар’яни Величковської.

“Я надіюсь можливо хтось бачив мого батька в останні хвилини його життя, і розкаже як це сталось. Бо для мене велика загадка чому тіло знайшли, за 15 м від берега, чому не спали окуляри і кепка, чому немає жодного телефону, і чому тіло не виглядало утопленим. Можливо хтось його впізнає в людині яка проходила в той час 31.03.19 о 18:00-18:30 я б дуже хотіла знайти очевидців», – додає дівчина.