ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

За минулу добу на Прикарпатті зафіксовано 6 пожеж

Минулої доби на Прикарпатті зафіксовано 6 пожеж. Як повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту населення ІФ ОДА:


– о 08.25 в Івано-Франківську на вулиці Мазепи сталася пожежа речей домашнього вжитку та сміття в підвальному приміщенні 5-ти поверхового житлового будинку, на площі 2 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
–  о 14.19 на вулиці Набережній (Івано-Франківськ) горіла суха трава на відкритій території, на площі 10 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
–  о 14.21 у смт. Рожнятів (вул. Січових Стрільців) зафіксована пожежа побутового сміття в підвальному приміщенні 5-ти поверхового житлового будинку, на площі 2 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
– о 18.26 у селі Пнів, Надвірнянського району горіла дерев’яна господарська будівля. Вогнем знищено покрівлю, перекриття на площі 40 м.кв., 1 т. сіна, пошкоджено стіни. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
–  о 23.56 у селі Максимівка, Долинського району зафіксована пожежа дерев’яного житлового будинку гр. 1976 р.н. Вогнем пошкоджено перекриття поблизу димоходу на площі 4 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.
– а вже 22 листопада о 00.24 у селі Бережниця, Верховинського району сталася пожежа 2-х поверхового дерев’яного житлового будинку. Вогнем пошкоджено кімнати на 2-му та частково 1 поверхах, речі домашнього вжитку, на загальній площі 240 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.