ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Які дороги ремонтуватимуть у Коломиї цього року і де візьмуть гроші

Як повідомляли, днями Дзеркало медіа поспілкувалося з міським головою Ігорем Слюзаром.

Серед іншого, торкнулися болючої теми коломийських доріг.

Мер розповів, що розмовляв про ремонт доріг з міністром інфраструктури на Раді регіонального розвитку.

"Відомо, що Володимир Омелян є лобістом будівництва доріг державного значення, а ми спробували його заагітувати більшу частину коштів давати на місцеві дороги. Це важко, однак вже є погодження виділити 60 мільйонів гривень на реконструкцію вулиці Шкрібляка та Карпатську як частини державної дороги Р-24", - зазначив Ігор Слюзар.

Продовжуючи тему доріг, мер також наголосив, що після зимового періоду дороги - на першому місці.

"Зрозуміло, що стан доріг нікого не задовольняє, в тім числі і нас. Нічого із капітальних ремонтів ми не могли робити, не помінявши комунікації. В центральній частині міста ми вже це закінчили, залишається ще дві магістральні вулиці, Довбуша і Петлюри, де зараз ведуться роботи по заміні водогону".

Зі слів міського голови, цьогоріч в міському бюджеті закладено кошти на ремонт вулиць Шевченка, Стефаника, а вулиці Чорновола, Театральну, Валову планують лагодити за кошти з державного бюджету.

"В цьому нам допомагає Андрій Іванчук, він нам відкриває усі двері, які тільки можливо.  Загалом, якщо підраховувати загальну суму, яку ми запланували на ремонт доріг – це 37 мільйонів із міського бюджету, а також ми подали заявку на суму 150 мільйонів для виділення із державного бюджету. Зокрема, попередні домовленості є щодо виділення майже 8 мільйонів із фонду регіонального розвитку на роботи на вулиці Шкрумеляка", - розповів мер.

"Також ми подали запит на 24 мільйони для робіт на вулицях Чорновола, Театральній та  Валовій. На засіданні Кабміну вже прийняли рішення про перші 2,5 мільйона, і цього тижня ми мали б вже їх мати. Ще нам погодили 3,1 мільйона інфраструктурної субвенції для об’єднаних громад. Однак ці кошти підуть на ремонт доріг у приєднаних селах".

Ігор Слюзар також повідомив, що торік виготовили проект реконструкції площі Шевченка та площі Відродження.

"Ми провели громадські слухання, де коломияни одностайно висловилися за те, щоб тут зробити повністю пішохідну зону. Відповідно ми зараз готуємо новий проект по організації дорожнього руху".

Більше читайте в статті “З цим станом доріг мені балотуватися поки не можна”. Ігор Слюзар – про що говорив з міністрами, чому пішов Коцюр, за що звільнили Жупанського та мільйони гривень на дороги.

До теми: Відео. Корупція, дороги, вода і самокритика. Ексклюзивне інтерв’ю Ігоря Слюзара для "Дзеркала медіа"