ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Як не треба постити. Пояснення від франківських семінаристів. ВІДЕО

Двоє семінаристів-п’ятикурсників Івано-Франківської духовної семінарії Іван Зубрицький та Петро Рабський підготували відеоролики із відповідями на найактуальніші запитання про віру, церкву, Бога.

Зараз, у час Великого Посту, пропонують для перегляду нове відео про те, як не потрібно постити і взагалі для чого піст, інформує КУРС.

"Ідея створювати відео зародилася ще з літа. Не раз бачили, як і всі, хто цікавляться духовною тематикою, як багато за кордоном є блогів, де священики, монахи розповідають простою, зрозумілою мовою про все, що стосується церкви, християнства, цінностей. Тож вирішили, що було б не зле щось схоже зробити й нам", – розповів семінарист Іван Зубрицький.


Свою перевагу хлопці вбачають у тому, що досить наближені до молоді. А вона, як відомо, простіше контактує зі собі подібними, натомість досить обережно і насторожено поводиться зі старшими, особливо якщо говорити про священиків.

"Стараємося раз у три тижні випускати відео. Звичайно, прагнемо кращої якості, але все поступово. Зараз знімаємо на звичайний фотоапарат. Намагаємося відповідати на запитання, які цікавлять молодь. Спершу робимо опитування на своїй сторінці в Інстаграмі, а тоді обираємо тему, до якої було найбільше запитань", – додав семінарист.