ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Всесвітній фонд природи спільно з компанією Netflix випустили документальний серіал "Наша планета". Там згадується Україна

Netflix та Всесвітній фонд природи (WWF) представили документальний проект "Наша планета". В ньому 8 серій і він показує наскільки наша планета Земля неймовірна.

Створила серіал студія Silverback Films, Ltd. Усі серії доступні з 5 квітня на Netflix, інформує Telegraf.design

За допомогою новітніх технологій 4К камер творці показують унікальні кадри з життя дикої природи, які ще ніколи не вдавалося зафіксувати, а також пояснять, чому людству так важливо зберегти біорізноманіття.

Зйомки "Нашої планети" відбувалися на всіх континентах світу протягом 4 років. Більше 600 членів команди під час 3,5 тис. знімальних днів побували у 50 країнах, щоб зафільмувати різноманітні середовища – від арктичних пустель та містичних океанічних глибин до широких просторів Африки та джунглів Південної Америки.

Також знімальна команда побувала в українському Чорнобилі. Це місце використали у серіалі як наглядний приклад того, як природа може відновитися, якщо людина вчасно відступить.

"Сьогодні Чорнобиль – це "зелена оаза", — кажуть творці проекту.

Відомий натураліст та посол WWF сер Девід Аттенборо, який озвучив епізоди документального серіалу, пояснив, що сьогодні людина стала найбільшою загрозою для власної домівки:

"Ми ще маємо час для вирішення проблем, які й створили, якщо почнемо діяти зараз. Якщо люди дійсно усвідомлять, що саме поставлено на карту, я переконаний, що вони вимагатимуть від бізнесу та керівників держав знайти спільні рішення", – розповів він.