ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

ВІДЕО. Подекуди вода в дворах сягала 2 м. На Коломийщині влада компенсує завдані збитки селянам і звернулася до Іванчука

Вчорашня злива спровокувала повені на Коломийщині.  Найбільшої шкоди негода завдала Загайполю, тут підтопило близько 20 будинків, та Підгайчикам, де вода пошкодила  10 домогосподарств.

Про це "Дзеркалу медіа" розповів очільник Коломийської РДА Любомир Глушков.

Декілька хвилин дощу з градом перетворили дороги Коломийщини в стрімкі потоки. А подвір’я селян – в озера. Подекуди вода в дворах сягала й двох метрів.

"Прийнято рішення сьогодні задокументувати завдані збитки і ми готуємо пакет документів, аби виділити людям допомогу. Плануємо виділити її з районного та обласного бюджетів", - розповів він.

За словами Любомира Глушкова, в першу чергу компенсації нададуть соціально незахищеним верствам населення.  Суми компенсацій визначатимуть комісії, але вже зараз в районі зазначають, що коштів може не вистачити.

Відтак, звернулися по допомогу до народного депутата Андрія Іванчука. Він одразу відреагував і підготував звернення до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка та голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

"Районна влада та голови ОТГ звернулися до Андрія Іванчука з проханням посприяти у вирішенні цих проблемних питань, зокрема виділенню коштів з державного бюджету на компенсації постраждалим", - повідомив Л. Глушков.