Зустріч з майстринею перетворилася на спілкування серед однодумців - шанувальників українських традицій. Це була також нагода оглянути авторську виставку Катерини Романенчук «Рукотворна тканина», що відкрита в Містечку майстрів Національного музею до кінця вересня, повідомляють на сторінці Національного музею у фейсбуці.
"Щиро дякуємо пані Катерині за цікаву й пізнавальну зустріч, а також запрошуємо відвідати виставку та стежити про анонси наступних музейних зустрічей", - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172937-9005.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172917-4886.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172859-3092.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172840-2136.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172820-1479.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172801-5595.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172742-6641.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172723-5925.jpg)
![](../../../../images/general/2023/09/15/20230915172707-6178.jpg)