ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Вчимо молодь говорити ефективно: дебатна школа в Коломиї

Навчитися говорити впевнено і стати успішним? Набір на Коломийську дебатну школу для студентів та школярів відкритий!

Відвідуючи тренінги від кращих дебатерів України, 50 коломийських школярів та студентів навчаться привселюдно виступати навіть попри страх публічних виступів. Учасники навчаться ефективно захищати свою точку зору перед всіма: вчителями, друзями та опонентами у дискусіях.

Дебати - це новітня освітня технологія для покращення навичок аргументації учнів та студентів. Під час дебатної гри учасникам треба переконати суддю у правильності своєї позиції за допомогою чіткої аргументації.

Школу відвідають кращі дебатери України, щоб допомогти коломийській молоді опанувати мистецтво аргументації і передати свої знання та досвід. Щоб краще розвинути навички захисту своєї думки, учасники будуть застосовувати нові знання на практиці — дебатувати, моделюючи засідання британського парламенту. 

Навички, засвоєні під час такого процесу навчання, пригодяться учасникам у спілкуванні, дозволять стати справжніми лідерами і допоможуть добитися успіху в житті.

"Раніше мені було важко спілкуватися з новими людьми і я була невпевненою в собі. Дебати стали для мене поштовхом розвиватися, виходити за межі своєї зони комфорту і досягати своїх цілей. Завдяки ним зараз я комунікабельна і набагато впевненіша" - розповідає Ольга Волощук, яка є учасницею Дебатного клубу уже один рік.

До того ж, участь у дебатній школі безкоштовна й доступна для всіх завдяки підтримці Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, мережі закладів “Sushi House”, відділу молоді та спорту Коломийської міської ради та громадській організації "Space UP".

Щоб взяти участь у дебатній школі, потрібно лише заповнити коротку анкету за цим посиланням:
https://forms.gle/BTHxVAa9k1qCEqCB9

Дата: 15-16 лютого
Місце проведення: Коломийська гімназія імені М. Грушевського, вул. Івана Франка 19

Детальна інформація:
https://www.facebook.com/kolomiyadebates
https://www.instagram.com/kolomiyadebates

Контакти: 063 14 34 003 (Неля Коротушак, голова Коломийського дебатного клубу).

До теми: Коломия єднає: діалог між Сходом та Заходом під час дебатів