ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Яремче відбулися різдвяні колекції для молоді, організовані Комісією у справах молоді Коломийської єпархії УГКЦ. ФОТО

1-3 грудня в реколекційному домі отців-студитів відбулися реколекції для молоді, організовані Комісією у справах молоді Коломийської єпархії УГКЦ. Реколектантом був єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ Кир Петро Голіней.

«Що я подарую Ісусові на День Народження?» – такою була тематика реколекційних наук, в яких Владика спільно із молоддю роздумували над особистими відносинами з Ісусом Христом і тим Ким Він є для сучасних молодих християн.

Впродовж цих днів молодь мала змогу почути 5 реколекційних наук від Владики Петра, які поєднувалися із Святою Літургією, молитвою, а також інтелектуальними іграми та квестами, які підготували випускники Школи Християнського Аніматора.

На завершення реколекцій Голова Комісії у справах молоді о. Андрій Квік висловив слова вдячності Владиці Петру за ці особливі дні в яких молодь мала змогу не тільки духовно відновитися, але також отримати непересічний досвід спільного побуту із єпископом та особистого спілкування з Владикою у неформальній атмосфері. На молитовну згадку про ці різдвяні реколекції молодь подарувала Владиці ікону Богородиці і подякувала йому за простоту та відкритість.