ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

В Україні змінилась процедура видачі водійських посвідчень. ПодробиціКабінет Міністрів України вніс зміни до низки постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитацією автошкіл.


Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС України, пише Дзеркало медіа.

Найголовнішими нововведеннями є:

Запровадження відеофіксації процесів складання іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Відтак в кожному екзаменаційному авто встановлюватиметься обладнання для відеозапису процесу складання практичного іспиту.

Унеможливлення складання теоретичного іспиту в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичного – в іншому.

Скорочено до 2-ох років (був 5 років) термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Унеможливлення отримання або обмін посвідчення водія без позначки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

"Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття", − йдеться в повідомленні.

Нормативними змінами також передбачено, що всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

На запровадження нововведень відведено півроку.