ТУРНІР З СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ ПАМ'ЯТІ СТЕПАНА БАНДЕРИ проходив 17 лютого у Івано-Франківську.
У турнірі взяли участь дітки з різних міст України, серед них і вихованець відділення спортивної гімнастики Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Коломиї ЧОПЕНКО ЗАХАР, який виборов друге місце (3 розряд), повідомляє КОЛОМИЯ СПОРТИВНА.
"Вітаємо нашого юного гімнаста та тренера НЕЧИПОРЧУКА В.М. з успішним виступом на змаганнях.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!" - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/02/21/20230221152917-8144.jpg)
![](../../../../images/general/2023/02/21/20230221152901-4760.jpg)