ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Івано-Франківську у "Вікні життя" залишили новонароджене немовля. ФОТО

З 2014 року у КНП "Міська дитяча клінічна лікарня" Івано-Франківської міської ради діє "Вікно життя" - спеціальний пункт, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля. Цей бебі - бокс може запобігти випадкам, коли немовля залишають у небезпеці, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду.

За час його існування не було жодної дитини, повідомляють на сторінці лікарні у Фейсбук.

"І ось 02.06. 2020 р. близько 18.00 год спрацьовує сигналізація і за мить медичні працівники знаходять там новонародженого малюка.

Недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46 см, поруч упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням. За мить малюк оглянутий черговим лікарем та реаніматологом. На щастя, здоров'ю та життю дитини нічого не загрожувало. Оперативно спрацювали працівники ювенальної провенції та служби справах дітей, яким медики повідомили про даний випадок. Згідно статутної діяльності заклад обслуговує дітей з 28 днів життя, а тому для детального обстеження та подальшого спостереження дитина повинна бути переведенна в спеціалізоване відділення для новонароджених ОДКЛ. Сподіваємося, що малюк буде рости здоровим та щасливим, і обов'язково відчує турботу та тепло материнських рук", - йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.