ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Укрпошта" підвищує тарифи для населення

 З 1 травня 2019 року “Укрпошта” підвищує тариф на міжнародні відправлення "дрібний пакет" і "мішок М".

Про це повідомили в прес-службі компанії “Укрпошта”.

В “Укрпошті” зазначили, що з початку наступного місяця ціна на міжнародні відправлення "дрібний пакет" і "мішок М" зміниться на $0,5 для кожного відправлення.

Зараз "дрібний пакет" в залежності від ваги і способу доставки коштує від $1,5 до $18 без ПДВ.

В “Укрпошті” також повідомили, що клієнти можуть заощадити на доставці, т. к. в компанії діє накопичувальна система знижок. При оформленні відправлень через API, особистий кабінет на сайті компанії “Укрпошта” або через мобільний додаток передбачені знижки до 20 відсотків.

У компанії “Укрпошта” підкреслили, що тарифи на інші види міжнародних відправлень, у тому числі і замовні листи та бандеролі, залишаться без змін.

“Укрпошта” також пропонує спеціальні тарифи на доставку e-commerce відправлень для доставки в Азербайджан, Казахстан, Молдову, Грузію, Білорусь, Литву, Латвію і Узбекистан. В залежності від країни тарифи на 30-60% нижче стандартної вартість доставки відправлень.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року “Укрпошта” вже підвищила посадові оклади операторів та начальників міських відділень з найбільшими обсягами відправлень і платежів.