ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Український мультфільм вперше потрапив до конкурсу найпрестижнішого у світі фестивалю анімаційного кіноУкраїнський фільм – у конкурсі найпрестижнішого у світі фестивалю анімаційного кіно.

Створений за підтримки Держкіно анімаційний фільм "Кохання" режисера Микити Лиськова увійшов до конкурсної програми короткометражних стрічок Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі.
Про це інформують на сайті Держкіно України, пише Дзеркало медіа.

Festival International du Film d'Animation d'Annecy – це один із найбільш відомих та найпрестижніших анімаційних форумів світу, що заснований у 1960-му році і щорічно проходить у місті Ансі (Франція).

"Потрапити на такий фестиваль, та ще й в конкурсну програму – це те, про що я навіть мріяти не насмілювався", – поділився враженнями режисер Nikita Liskov.

Короткометражний анімаційний фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм знятий без слів, дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Стрічка створена компанією "Т.Т.М." (продюсер Andrey Granitsa) за 100% підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Міжнародний фестиваль анімаційного кіно в Ансі пройде цьогоріч з 10 по 15 червня. Вболіваємо за українську стрічку!