ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Українські митники виявили майже 9 млн грн, прихованих у мікроавтобусі. ФОТО


Увечері 1 лютого в пункт пропуску «Шегині – Медика» із Республіки Польща прибув автомобіль «Меrcedes Benz Citan».Водій мікроавтобуса, 38-річний мешканець Львівщини, який повертався додому з приватної поїздки, для проходження митного контролю обрав смугу «червоний коридор» та задекларував продукти харчування і мультипристрій на суму близько 200 євро.
Під час огляду автомобіля митники з прикордонниками виявили у конструктивних порожнинах авто, зокрема, під обшивкою, приховану національну валюту.

За попередніми даними, чоловік намагався перевезти в Україну близько 9 мільйонів гривень, купюрами номіналом 100 гривень.
За цим фактом працівники митниці склали протокол за ст. 483 Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією товарів і транспортних засобів.Валюту і транспортний засіб вилучено до рішення суду.