ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У січні служба зайнятості Прикарпаття працевлаштувала понад 2,5 тисячі осіб. Які професії найбільше в попиті

З початку року службою зайнятості Прикарпаття працевлаштовано 2,7 тис. осіб.

Про це Дзеркалу медіа повідомили в  Івано-Франківському обласному центрі зайнятості. 

Кількість роботодавців, які співпрацювали з службою зайнятості Прикарпаття, у січні 2019 року становила 1,9 тисячі. Вони запропонували для шукачів роботи 4,5 тис. вакансій, у т.ч. для робітників – 2,4 тис., для службовців – 1,6 тис., для осіб, які не потребують спеціальної підготовки – 0,5 тис.

Найбільше їм потрібні продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автотранспортних засобів, кухарі, сестри медичні, підсобні робітники, бухгалтери, швачки, офіціанти.

З початку року мали статус безробітного 9,5 тис.осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 8,4 тис. осіб.

"В січні 2019 року працевлаштовані за сприяння служби зайнятості 2,7 тис. осіб. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 113 безробітних, що втричі більше у порівнянні з січнем 2018 року. Тимчасовою роботою було забезпечено 460 осіб", - повідомив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 0,9 тис. безробітних проходили професійне навчання. Рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 83,7%.

Станом на 1 лютого 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,2 тис. осіб, з яких 7,2 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Середній розмір допомоги по безробіттю у січні 2019 року становив 2586 грн. (у січні 2018 року – 2187 грн.).

Фото ілюстративне

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!