Разом із головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світланою Онищук відкрили притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Він вже офіційно запрацював. Розрахований на 25 людей, які зможуть перебувати в цьому місці одночасно.
На створення притулку держава виділила кошти зі свого бюджету. Міська рада також фінансово долучилась, наш внесок – 500 тисяч гривень. У прихистку є все необхідне для комфортного перебування. Зробили ремонт та облаштували відповідними меблями, інвентарем та побутовою технікою. Є житлові кімнати, дитячий ігровий зал, зал для тренінгів, кухня, столова, два санвузли та душові кімнати.
Домашнє насильство – тема про яку не можна мовчати, а тим більше терпіти. У Коломийській громаді готові допомагати жінкам, які цього потребують. Їм не просто надаватимуть прихисток, але й правову, соціальну та психологічну підтримку.
Йдеться в дописі міського голови Богдана Станіславського.
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213842-3867.jpg)
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213840-8507.jpg)
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213839-4327.jpg)
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213438-8651.jpg)
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213436-7779.jpg)
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213341-7354.jpg)
![](../../../../images/general/2024/02/20/20240220213322-2989.jpg)