ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї за півроку підпалили авто трьох депутатів міськради

Вчора у коломийській Ратуші відбулась позачергова 43-тя сесія Коломийської міської ради. 

Безпосереднім поштовхом для проведення позачергової сесії став зухвалий підпал автомобіля начальника міського управління освіти та депутата міської ради від “Самопомочі” Любомира Бордуна, що сталося у ніч на 30 березня, інформує Дзеркало медіа.

За останні півроку це вже третій зумисний підпал автівок міських депутатів.

“15.11.2018 року вчинено підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради Лосюка Сергія Петровича, 04.01.2019 року вчинено знову підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради Проскурняка Сергія Івановича. У ніч з 29.03.2019 року на 30.03.2019 року вкотре невідомими особами вчинено підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради Бордуна Любомира Бориславовича.

Міський голова запропонував прийняти звернення до генерального прокурора Ю. Луценка, керівника СБУ В. Грицака та начальника Національної поліції С. Князєва з вимогою взяти під контроль розслідування цих резонансних злочинів та притягнути винних до відповідальності.

Оскільки це вже третій спалений автомобіль депутатів Коломийської міської ради за останні шість місяців, то це говорить про те, що особи, які вчиняють дані кримінальні правопорушення, відчувають безкарність та безсильність правоохоронних органів, оскільки з жодного кримінального провадження не встановлено винних осіб та не направлено жодного обвинувального акту до суду”,- коментує міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Детальніше читайте у нашій статті: “Треба бити по руках”. Сесія міськради відреагувала на спалення автомобіля Бордуна

До теми: У листопаді горіла машина депутата від “Батьківщини” Сергія Лосюка

Нагадаємоавто очільника Коломийського відділу освіти підпалили в минулу суботу.