Відкритий турнір з важкої атлетики до свята Миколая та на підтримку ЗСУ відбувся 17 грудня у Коломиї. У ньому взяли участь 60 учасників, які змагалися у різних вагових категоріях, повідомляє КОЛОМИЯ СПОРТИВНА.
За результатами змагань загальнокомандні призові місця посіли :
1 місце - м. Коломия
2 місце - м. Калуш
3 місце - Косівський район
Переможців та призерів нагороджено кубками та медалями.
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161530-9472.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161516-5160.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161501-8090.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161445-9337.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161429-9011.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161413-6191.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161355-5902.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161322-3700.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161240-4175.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/18/20221218161222-7080.jpg)