ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї відбувся турнір з мініфутболу між поліцейськими і студентами. ФОТО

Прикарпатські поліцейські з нагоди Дня захисника України позмагалися у мініфутболі з коломийськими юнаками.

У турнірі, організованому за ініціативи ювенальної превенції в рамках проведення заходу «Шануй захисника України», взяли участь команди учнів трьох навчальних закладів Коломиї, а також Коломийського відділу поліції, до складу якої увійшли поліцейські – учасники антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході України, повідомляє обласна поліція.

На спортивному майданчику Коломийського політехнічного коледжу, крім команди господарів, за першість у турнірі змагалися юнацькі команди педагогічного коледжу та вищого училища №14.

У впертому протистоянні хлопці намагалися здобути перемогу у кожному матчі та у підсумковому заліку. Проте навіть поразки у чесній боротьбі не зіпсували учасникам турніру хорошого настрою, бо змагання передусім були символічними – на знак вшанування захисників України.

Вітаючи переможців та учасників турніру, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук зазначила, що обов’язком нашого сумління є шана та подяка тим, хто у різні часи відстоював українську державність та незалежність України. Серед тих, хто пожертвував своїм життям, захищати нашу Вітчизну, є й прикарпатські правоохоронці.

Алла Бойчук вручила командам заслужені нагороди та подяки від керівництва поліції Івано-Франківщини і побажала усім учасникам турніру незламності духу та наснаги для нових звершень.