ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї тихою акцією "Ангели пам'яті" вшанували Небесну сотню. ФОТО

18 лютого у Коломиї тихою акцією "Ангели пам'яті" вшанували Небесну сотню. Ініціатором акції виступила відома співачка, журналістка, волонтер, президент мистецької агенції "Територія А" Анжеліка Рудницька, яка закликала небайдужих українців розвішати паперових ангелів на деревах Алеї Небесної Сотні (вул. Інститутська) у Києві та по всій Україні, як символ нашої пам’яті і вдячності Героям Революції Гідності.


Коломияни вже другий рік поспіль доєдналися до цієї ініціативи, повідомила у Facebook Віта Бойчук.


"Ця ненав’язлива згадка про трагедію Небесної сотні має на меті стиха промовити до сердець перехожих, щоб цими погожими днями ми не забули про тих, для кого сонце незворотньо опустилося за небокрай у найболючіші дні Майдану", - йдеться у повідомленні.

Музейники вдячні студентам і викладачам кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту "Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника" та відділу образотворчого мистецтва Коломийського педагогічного коледжу, Благодійному фонду підтримки осіб з інтелектуальною обмеженістю "Крокус" за участь в акції.Як повідомляли, 20 лютого у Коломиї відбудеться мітинг-реквієм та вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні.