ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї термомодернізують ліцей №4. Перші кроки зроблено. ФОТОЯк повідомляли раніше, у Коломиї за підтримки фінансової корпорації НЕФКО планують модернізувати колишню четверту школу  (нині -  ліцей №4 ім. С. Лисенка). 

Так, учора на черговій робочій зустрічі у ратуші керівництво міської ради, працівники відділів та управлінь, представники НЕФКО та консалтингової компанії "Гарде" обговорювали термомодернізацію згаданого ліцею. Зокрема, уточнювали організаційні питання підтримки та моніторингу виконання проекту, повідомляє прес-служба міської ради.

Читайте також: Була школа, тепер – ліцей. Школи в Коломиї та приєднаних селах міняють статус.

На зустрічі працювали із консультантами над бізнес-планом, особливостями оформлення тендерної документації та іншими технічними питаннями. Також робоча група виїжджала у ліцей, щоб на місці зробити попередню оцінку та визначити черговість робіт у комплексі заходів з утеплення будівлі та модернізації інших систем відповідно до сучасних вимог з енергоефективності.

Коломийська міська рада вже має досвід фінансового партнерства із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО. Впроваджували проект "Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій". Кредитні кошти на цей проект, надані НЕФКО, – понад 3,5 мільйона гривень.