ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї провели анонімне опитування про ефективність роботи суду

Вчора, 11 лютого, в приміщенні Коломийського міськрайонного суду провели анонімне анкетне опитування відвідувачів суду щодо ефективності, якості роботи суду та доступності правосуддя.

Під час опитування всім відвідувачам було запропоновано заповнити анонімні анкети в приміщенні суду, пише Дзеркало медіа з посиланням на прес-службу суду..

Усього в опитуванні взяли участь десять громадян.

Як інформують у суді, значна частина відвідувачів відмовлялися від заповнення анкет, посилаючись на те, що не бажають брати участь в опитуванні, нестачу часу та інше.

Читайте також: У Коломиї побудують суд за 70 мільйонів гривень

У ході реалізації проекту була зібрана та проаналізована інформація за такими параметрами як: доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді, повнота та ясність інформації, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи працівників апарату суду тощо.

Опитування провела Леся Гринишин - представник громадської організації "Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова" за сприяння ДСА України в реалізації проведення анонімного опитування відвідувачів суду у рамках проекту Ради Європи "Підтримка впровадження судової реформи в Україні".

Аналіз результатів опитування громадян буде оприлюднено після опрацювання.Читайте також: Скільки справ про зґвалтування в Коломиї дійшли до суду.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!