5 січня під час патрулювання в Коломиї правоохоронці Коломийського відділу поліції зупинили автомобіль «Мітсубісі-Педжеро», який порушив ПДР.
"Під час спілкування з водієм правоохоронці помітили, як пасажир транспортного засобу нервував та поводився підозріло. Згідно зі статтею 34 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейські провели поверхневу перевірку останнього. У 25-річного місцевого мешканця в сумці виявлено предмет, зовні схожий на пістолет, 14 набоїв до нього та поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичний засіб", йдеться у повідомленні обласної поліція.
![](../../../../images/general/2021/01/06/20210106120227-8244.jpg)
На місце події прибула слідчо-оперативна група відділу поліції, яка вилучила заборонені предмети. Все вилучене направлено на проведення експертизи.
Встановлюється походження зброї, набоїв та потрапляння наркотиків до чоловіка.
У відношенні водія поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
![](../../../../images/general/2021/01/06/20210106120247-7093.jpg)
Слідчі Коломийського відділу поліції за вказаними фактами розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України
Наразі триває досудове розслідування, в ході якого будуть встановлені всі обставини злочину.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.