ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Франківську відкрили виставку сучасного живопису "Коломия-Арт" у Станіславі". ФОТО

У фортечній галереї "Бастіон", що у Івано-Франківську відкрилась виставка сучасного мистецтва "Коломия-Арт" у Станіславі".
На заході представили пʼятдесят картин сорока одного учасника виставки сучасного живопису "Kolomyia 50/50»: 2018", інформує  Бліц-Інфо.


На виставці свої роботи експонують митці з Варшави, Дніпра, Івано-Франківська, Калинівки, Коломиї, Надвірної, Львова, Рима, Харкова, Херсона, Хуста, Чернівців.

Як розповів організатор виставки Михайло Бережницький, Івано-Франківськ – перше і не останнє місто, де покажуть ці картини.

"Ми приїхали з колекцією із Коломиї, де є 50 робіт. Їх раніше презентували на виставці живопису "Kolomyia 50/50". Вирішили перемістити виставку спершу у Франківськ, адже це місто близьке нам по духу. Згодом плануємо поїхати й у інші міста України. Потримаю в інтризі куди, але плануємо показати Коломию й за кордоном", – зауважує Бережницький.

Виставка триватиме два тижні.Довідка:

Виставка сучасного мистецтва "Kolomyia 50/50»: 2018" (живопис) була присвячена 90-річчю Енді Ворголи (Andy Warhol), всесвітньо відомого американського митця українського походження, одного із засновників поп-арту та культової постаті в історії сучасного мистецтва в цілому.