ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У 2019 році зарплата сімейних лікарів в Україні становитиме від 15 до 25 тис грнСередня зарплата сімейних лікарів в Україні у 2019 році складе від 15 до 25 тисяч гривень.

Про це повідомила очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун в інтерв'ю для "Радіо Свобода", інформує Громадське телебачення.

Супрун пояснила, що зростання платні пов'язано з впровадженнями нових правил оплати, коли людина обирає свого сімейного лікаря сама.

"На рівні сімейних лікарів первинної ланки — (зарплата сягає, ред.) від 15-ти до 25-ти тисяч. Це в залежності від кількості пацієнтів і в якому місці, і чи це є педіатр, чи це є сімейний лікар, чи терапевт", — сказала Супрун.

За словами Супрун, 76% українців не лише обрали свого лікаря, але вони також є задоволені своїм вибором. Три чверті вже є задоволені своїми лікарями.

Станом на початок жовтня понад 18 мільйонів українців обрали собі сімейного лікаря.

В Україні станом на серпень 85 приватних клінік та лікарів- підприємців підписали договори з Національною службою здоров'я, що передбачає можливість для пацієнтів обирати сімейного лікаря серед фахівців цих закладів.

У червні Супрун повідомляла, що Національна служба здоров’я уклала договори з 12 приватними клініками в Україні. Відтак, з червня держава вперше почала фінансувати послуги в приватних медзакладах.

Читайте також: Електронні лікарняні та онлайн-реєстрація новонародженого: нові цифрові послуги 2019

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!