ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Туристичні атракції Східної Бойківщини: Мандрівка долинами каньйонів Чечви та Ілемки

У рамках реалізації проєкту «Бойківські Карпати» департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації розпочинає публікацію туристичних репортажів про природну та культурну спадщину, туристичні атракції Східної Бойківщини, людей, які є носіями бойківської етнокультурної ідентичності у межах Івано-Франківської області.

Автором маршрутів є краєзнавець Андрій Тимків, створенням відеоконтенту займається Михайло Будейчук.

«Перша мандрівка відбувається долинами річок Чечва та Ілемка. На їх берегах розкинулись села і містечка з багатою історію, тут люди досі пам'ятають дні минувшини, а у віддалених поселеннях досі зберігся бойківський колорит», – вважає Андрій Тимків.

Цей край також буде цікавим і любителям природи, адже маршрут пересікають каньйони, соляні криниці та водоспади. Всього заплановано створити 5 репортажів, які комплексно розкриватимуть туристичні ресурси Бойківських Карпат і спонукатимуть туристів мандрувати незвіданими місцями Прикарпаття.

Тож запрошуємо у Бойківські Карпати! Більше – за посиланням https://iftourism.com/blog/dva-kanyoni-nezvidanih-boykivskih-karpat

Івано-Франківська ОВА