ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Травнева повінь на Прикарпатті завдала збитків на 424 млн грн

Через рясні та інтенсиві опади протягом травня Івано-Франківська область зазнала збитків на загальну суму 424 млн грн.

 Про це повідомила перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка, інформує ІФ ОДА.

За її словами, згідно з інформацією органів виконавчої влади та місцевого самоврядування потреба у коштах на відновлення постраждалих об’єктів становить понад 424,4 млн грн. На ліквідацію наслідків стихії залучені кошти резервного фонду обласного та місцевих бюджетів. За ці кошти вже розпочаті найнеобхідніші відновлювальні роботи щодо укріплення дамб, берегоукріплення, об’єктів соціальної та культурної сфери.

Облдержадміністрація звернулася до Кабміну з проханням щодо надання області фінансової допомоги на суму 100 млн грн за рахунок коштів резервного фонду Держбюджету. Крім того, до уряду буде подана інформація про необхідність відновлення пошкоджених стихією водозахисних дамб та берегоукріплень на суму 61,6 млн грн.

Жителям області, які постраждали від наслідків стихії і звернулися по допомогу, із місцевого бюджету уже виділена фінансова допомога на загальну суму 325 тис. грн, причому ця робота триває.

Як повідомлялося, внаслідок негоди загалом по Україні кількість підтоплених житлових будинків перевищує 2,6 тис., пошкоджено 97 автомобільних та пішохідних мостів, загинули дві особи.

За даними гідрометеорологічних служб ДСНС в травні-червні на території України випало до двох місячних норм опадів. У західних, північних областях, Вінницькій, Полтавській та Луганській областях місцями випало до 2,8 місячних норм опадів.

В окремих районах Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей випала найбільша місячна кількість опадів за весь період спостережень, пишуть Надзвичайні новини.

НагадаємоСильні дощі підтопили Коломийщину і Косівщину - ситуація плачевна. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Повінь на Прикарпатті: підтопленими залишаються понад 150 господарств