ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Суддя з Коломиї, якого звинуватили в продажності та пияцтві, знову претендує потрапити до Верховного суду. ВІДЕО

Як раніше повідомляли, суддя Коломийського міськрайонного суду Юрій Потятинник претендує на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

21 лютого Вища кваліфікаційна комісія суддів України провела другу частину іспиту для кандидатів.

Суддя Потятинник набрав 50 балів з необхідних 65 та вибув з конкурсу, про це повідомлялося раніше.

Але, попри провалене практичне завдання, Вища кваліфікаційна комісія суддів дозволила 44 кандидатам до Верховного Суду продовжити участь у конкурсі, в тому числі і Юрію Потятиннику, повідомляє "КУРС".

Так, коломийський суддя 10 квітня проходитиме тестування, а 15 квітня його чекає співбесіда з психологом.

Як інформували, сьогодні Коломийський міськрайонний суд продовжив розгляд кримінального провадження щодо колишнього директора Снятинського інтернату Леонтія Шимчука, якому інкримінують замах на вбивство Дмитра Сідлячука – заступника директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА.

Сьогодні колегія суддів задовольнила заяву потерпілого про відвід суддів – Володимира П’ятковського і Юрія Потятинника.Потерпілий Дмитро Сідлярчук пояснив, що в нього є сумніви щодо справедливості рішень, винесених П’ятковським, а про Потятинника сказав, що той залишив не найкращий слід "після свого царювання" у Снятині.

Юрій Потятинник зазначив, нібито з Дмитром Сідлярчуком взагалі не знайомий.

"Я взагалі особисто не знайомий, прізвище таке у Снятині чув. Може, десь і бачив", – виправдовувався суддя.

Після цього Сідлярчук розповів, що 30 березня Потятинник приїхав у Снятин, зайшов до місцевого суду та випивав там з колишнім головою суду.

"Потім ви перенеслися у ресторан "Едем", і потім у міську прокуратуру. Коли ви вже піддали ізрядно, тоді при тих товаришах, з якими пили, сказали, що Шимчук так заплатив, що йому ця київська справа вийшла задурно, і побільше б таких клієнтів, як Шимчук", – відзначив Сідлярчук.

Під "київською справою" потерпілий мав на увазі те, що Юрій Потятинник претендує на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Потятинник виправдовувався, нібито Сідлярчук зводить на нього наклепи.

 "Наклеп? – продовжив Сідлярчук. – А ви не пам’ятаєте, коли ви ще у Снятині працювали, як я вас волочив разом із суддями Снятинського суду по місту п’яного до машини? Такого не було? У вас, напевне, коротка пам'ять".Відео: Курс

Читайте також: Потерпілий у справі екс-директора Снятинського інтернату звинуватив суддів П’ятковського та Потятинника у продажності. ФОТО