ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Студентка з Івано-Франківська бере участь у конкурсі "Голос країни – 13". ФОТО

Студентка ІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Університету Короля Данила Вероніка Мартинюк спробує підкорити суддів на «Голосі країни - 13».
Це телевізійне співоче талант-шоу, учасниками якого конкурсанти можуть стати саме завдяки вокальним здібностям та таланту.
Вероніка Мартинюк – приклад поваги до етнічних та культурних цінностей народу. У 19 років вона створила архієрейський хор «EMIS», який з благословення Митрополита Епіфанія цьогоріч у січні виконував автентичні колядки у Києво-Печерській лаврі.
«Студенти Університету Короля Данила неодноразово ставали учасниками різних всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Зокрема бенд 7TEEN’S, учасники якого є нашими студентами, стали фіналістами шоу «Співають всі», студентка Христина Хабайлюк перемогла на міжнародному конкурсі в Парижі і привезла Гран Прі. П’ятий рік поспіль обдарована молодь може здобувати вищу освіту на спеціальності «Музичне мистецтво» в УКД.
Вероніка – надзвичайно талановита, наполеглива та творча, в свої юні роки заснувала хор, який успішно виступає на концертних майданчиках, а відео із співом цього хору набирають у соціальних мережах мільйони переглядів», – розповідає викладачка Університету Короля Данила Ірина Батюк.
Чи вдасться Вероніці підкорити тренерів стане відомо цієї неділі в ефірі каналу 1+1.