ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Сотні людей прийшли попрощатися з відомим прикарпатцем Романом Вірастюком

У Франківську провели в останню путь олімпійця Романа Вірастюка. 

Сотні людей прийшли попрощатися з відомим спортсменом, призером Олімпійських ігор Романом Вірастюком, пише Курс.

Об 11 годині у манежі коледжу фізичного виховання розпочалася панахида за Романом Вірастюком. Попрощатися з відомим спортсменом приїхали люди з усієї України. На похоронах присутні керівники міста і області.

Поховають Романа Вірастюка на Алеї слави центрального міського кладовища у Чукалівці.

“Він відрізнявся від інших змістом життя, від розумів вічне і буденність цього життя. З ним було приємно спілкуватись. Він розумів цінність людського життя. Він завжди був борцем, спортсменом, завжди мав ту віру. Був порядною людиною, говорив щиро. Був християнином, люблячим сином, братом, батьком”, – сказав священник про Романа Вірасюка.

Нагадаємо, Роман Вірастюк помер вранці 27 липня.

Роман Вірастюк народився 21 квітня 1968 року в Івано-Франківську. Ще в дитинстві почав займатися спортом, закінчив Івано-Франківський коледж фізичного виховання. З 1980 року почав виступати за збірну – спочатку СРСР, з 1991 року – за збірну України. 17-кратний чемпіон і восьмикратний володар Кубку України, бронзовий призер чемпіонату Європи у 1994 році, чотирикратний призер Кубку Європи, чемпіон Європи серед клубів у 2002 році, двічі срібний призер Світових ігор серед військових.

Роман Вірастюк був учасником трьох Олімпіад (1996, 2000, 2004), де стабільно входив до десятки найкращих штовхальників ядра.

Десять років – з 1995 по 2005 – був капітаном Олімпійської збірної України.

Все життя Романа Вірастюка було пов’язане зі спортом – по закінченню виступів за збірну він працював головою управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, а також був спортивним телеведучим і коментатором змагань. З 2015 року очолював Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України.

Указом Президента України № 336/2016 від 19 серпня 2016 року нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

У Романа залишилися дружина і два сини.