ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Сьогодні в Україні стартувала спецоперація "Пірати"

Сьогодні, 8 квітня, операція "Пірати" стартувала по всій країні та триватиме до кінця місяця. Її мета – викрити злочини у сфері порушень авторських прав.


Цього року  кіберполіція припинила діяльність 100 піратських онлайн-кінотеатрів. Адміністраторів цих ресурсів викрили на території Львівської та Закарпатської областей, а також в Києві. Про це повідомив начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, інформують на сайті МВС України.

"Ми повинні навчитися поважати інтелектуальну працю, адже, на перший погляд перегляд відеострічки на піратському ресурсі не несе ніякої загрози для безпеки суспільства, але, водночас, такі дії провокують зловмисників в обхід законодавства порушувати права інших громадян, чиєю власністю і являються ці стрічки. Тому культура оплати авторського відео- та аудіоконтенту онлайн має розвиватися в Україні", - сказав Сергій Демедюк.

Він також додав, що пірати не зацікавлені у наданні громадянам безкоштовного доступу до перегляду відеотворів. Основною їх метою є отримання грошей за розміщення рекламних оголошень на піратських ресурсах. І такий заробіток може стартувати від 500 доларів на місяць з одного сайту. При цьому, немає гарантії того, що цей ресурс не несе у собі шкідливого програмного забезпечення.