ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Сьогодні у Коломиї за підтримки фонду "Покуття" стартує мистецька акція "Подарунок рідному місту"

Як повідомляли, сьогодні о 13 год. на площі біля Музею писанки відбудеться мистецька акція “Подарунок рідному місту” за участю муніципального оркестру духових інструментів “Сурми Покуття”.

Акція проходить за ініціативи голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова за підтримки народного депутата України Андрія Іванчука та благодійного фонду “Покуття”, пише Дзеркало медіа.

Мистецька акція проводиться з метою популяризації українського народного мистецтва виступами кращих аматорських колективів району та об’єднаних територіальних громад Коломийщини.

Концерти відбуватимуться щонеділі в теплу пору року на площі перед Музеєм писанкового розпису за винятком жалобних неділь та часу  церковного посту.

Цьогоріч  організатори акції започатковують публічне глядацьке голосування для визначення кращого мистецького колективу.

Підсумки  рейтингу будуть оприлюднені в газеті “Дзеркало краю”, а переможець отримає заслужену нагороду.

Організатори просять всіх шанувальників народної пісні, музики і танцю підтримати нашу мистецьку акцію та взяти активну участь у визначенні кращого мистецького колективу.

Отже сьогодні мистецьку акцію розпочне свої виступом муніципальний оркестр духових інструментів "Сурми Покуття" відділу культури Коломийської РДА (керівник Богдан Бокотько).