ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Скільки пар одружилося, а скільки розлучилося у Коломиї цього року

За даними РАЦСу, цього року у Коломиї поменшало як кількість весіль, так і кількість розлучень.

Однією з проблем є економічна криза в країні, яка  неабияк вдарила по кишенях українців. Також, це різні побутові труднощі, які й виникають на тій же підставі – нестача коштів.

Станом на серпень цього року виконано 108 судових рішень та складено 32 актових записи про розірвання шлюбу. Натомість у 2016 році кількість виконаних рішень про розірвання шлюбу була більшою – 207.

Також, за офіційними даними коломийського відділу реєстрації актів цивільного стану, цьогоріч зареєстровано 396 цивільних шлюбів.

Ця цифра є значно меншою у порівнянні з минулорічними даними, бо у 2016 році – це 631 пара. Більшість сімей – це люди віком від 23 до 35 років.

Станом на серпень 2017 року зареєстровано всього лише 6 шлюбів з іноземцями. Дані РАЦСу  показують, що у 2016 році таких цивільних актів аж 37.

Найкращими днями для узаконення свого сімейного стану коломияни вважають п’ятницю та суботу. Також молоді пари не забувають про романтику, тому ідуть у РАЦС саме на День святого Валентина. Цього року 14 лютого було зареєстровано 10 подруж.

АВТОР: Уляна ВЕРСТЮК

Читайте також: Кому повторно необхідно подавати документи на оформлення субсидії.